YALIN Analiz Hizmetleri A.Ş.
Filters
Gelişmiş Arama

Hakkımızda

Yalın Analiz Hizmetleri A.Ş. son teknoloji ürünü cihazlarla donanımlı laboratuvarı ve alanında uzman kadrosu ile 2017 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlamıştır.

Yalın Analiz; Hazır Giyim, Kumaş, Tekstiller, Baskılar, Plastikler, , Tekstil Aksesuarları, Boyalar, Tekstilden Üretilen veya Tekstil Kısımlar İçeren Oyuncaklar, Deri ve Suni Deri Ürünleri, Deri Aksesuarlarıi, Ayakkabı, Ayak Giyecekleri ve Bileşenleri, Çanta, Kemer, Takı, Çocuk Metal Aksesuarları, Kırtasiye, Bebek & Çocuk Kullanım ve Bakım Eşyaları, Temizlik ve Kişisel Bakım vb. ürünlerin standartlara uygunluğunun kimyasal analiz yöntemleriyle test edilmesi için İstanbul’da kurulmuş, tamamen yerli ve hizmet ettiği tüm sektörlerden bağımsız özel laboratuvardır.

Yalın Analiz;Türkiye’de ilk ve tek olarak Güneş Gözlüğü analizlerinde akreditedir ve sektördeki çok büyük bir  ihtiyaca hizmet etmektedir.

Yalın Analiz, sektörün beklentilerine cevap vermeyi, genç kadrosu ile değişen müşteri istekleri karşısında kendini geliştirmeyi, müşterilerine ilkeli, güvenilir ve hızlı şekilde cevap vermeyi kendine hedef benimsemiştir.

Yalın Analiz sunduğu her hizmetin uluslararası düzeyde olduğunu kanıtlayan, bu yönde yaptığı faaliyetleri uluslararası seviyede bir kalite yönetim sistemi ile ispat eden laboratuvardır.

Vizyon

İnsan ve çevre sağlığının öneminin ve değerinin altını çizen, bu konuda daima farkındalık yaratan, tüketici ürünleri analizlerinde ekolojik uygunluğu vurgulayan, sektördeki gerekli tüm ihtiyaçları karşılayabilecek alt yapısı, son teknolojiye uygun cihazları, donanımlı kadrosu ile daima alanında öncü ve referans bir laboratuvar olmak.

Misyon

Ulusal ve uluslararası düzeyde üretici, tedarikçi, aracı, ithalat ve ihracatçı firmaların analiz ihtiyaçlarını belirlemek; ihtiyaçlarına güvenilir, doğru ve hızlı şekilde cevap vermek, her hizmetin uluslararası düzeyde olduğunu kanıtlamak için bağımsız kuruluşlar tarafından yapılan denetimlere katılmak.